O nás

Oční optika OliOptik - Slavíme 20 let na Šumavě !!!

 

 

Leden 2000   Zahájení činnosti:Oční optika
 Místo: Alžbětín 48, Železná Ruda
 Zakládající: 

Ing. Ploub Zdeněk,
Dis. Olga Ploubová dnes Šafránková (dcera)

2002-2004Přidávají se:  

Dis. Libuše Ploubová dnes Veinerová (dcera, sestra)
Milan Veiner (manžel)

2004-2012Naše období "Baby boom"Rodí se nám děti, střídáme se na mateřské, lížeme se z úrazů a nemocí, přesto provoz optiky nepřerušen.
Zakládající člen Ing. Ploub přechází plně na pozici "Au pair"
Červen 2013   Nová lépe vyhovující provozovna:   Klostermannovo nám. 40, Železná Ruda (centrum)

Nechte se mile překvapit! 

Jsme ryze rodinná oční optika. Neusilujeme o vytvoření sítě poboček. V naší jediné provozovně si na službách oční optiky dáváme opravdu záležet. 

Najdete nás v půli cesty mezi Prahou a Mnichovem. Ale nehledejte nás v obchodním centru nebo luxusní pasáži. Cítíme se lépe obklopeni přírodou. Jako Vy.  Stavte se u nás na Šumavě! 

Naši zákazníci k nám přijíždějí často zdaleka a napříč hranicemi. Jejich nároky jsou velmi různé a mnohdy vysoké. Jsme za to rádi. Děkujeme Vám! Zůstaňte nároční i nadále!  

Získané zkušenosti nás stále posouvají dopředu. Naučili jsme se vyhovět nejnáročnějším požadavkům. Rádi Vás současnými možnostmi provedeme, aby se Vaše nové brýle stali Vašimi oblíbenými. 

Ceny udržujeme v poctivých mezích, aby byly respektovány i v obcích šumavského pohraničí. Nedokážeme lákat akcemi jako 1+1 sklo zdarma. Věříme, že očím prospívá především precizní kvalita než omamná sleva. 

Zato věrnosti si ceníme obzvláště. Důkazem je náš štědrý věrnostní program